دانشگاه جامع علمی و کاربردی مرکز فرهنگ و ه
 

    امورآموزشی      |       امور اداری      |      امورمالی      |      امور فرهنگی و دانشجویی      |      امورفارغ التحصیلان     |      امور بسیج     |      امور مدرسان     |      امور حراست     

معرفی مرکز فرهنگ و هنر واحد 35 تهران

دانشگاه جامع علمی-کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش های اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه و مهارت های اجرایی میباشند تشکیل و با بکارگیری و سازماندهی امکانات ،منابع مادی و انسانی دستگاه های اجرایی ،نسبت به برگزاری دوره های علمی-کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام میکند.


هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی را بر آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش های مختلف اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می شود ،دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.
مراکز فرهنگ و هنر علمی – کاربردی زیر نظر دانشگاه علمی-کاربردی و موٌسسه آموزش عالی علمی _ کاربردی فرهنگ و هنر می باشند که رکن اجرایی آموزش های علمی – کاربردی را به قصد ارتقاء دانش کارو ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد بر عهده دارند.


مرکز آموزش علمی - کاربردی فرهنگ و هنر واحد 35 تهران در مهرماه سال 1381 به منظور توسعه آموزش های عالی و به قصد ارتقاء دانش و ایجاد مهارت های لازم و توانایی های لازم برای کاربردی سازی علوم و تکنولوژی و انتقال افراد در طیفی از مشاغل در شهرتهران پا به عرصه حضور گذاشت و فعالیت خود را با رشته های گرافیک رایانه و مترجمی زبان و حسابداری در مقطع کاردانی با جذب 129 دانشجو آغاز کرد.

دانشگاه جامع علمی-کاربردی تنها متولی آموزش عالی علمی –کاربردی است که زیر نظروزارت علوم،تحقیقات و فناوری اداره می شود.
در مدت زمان 12 سال توسعه پیدا کرد که در حال حاضر دارای 2 ساختمان و رشته های گرافیک - بازاریابی- حسابداری – معماری شهری – معماری داخلی – حقوق ثبتی – مشاوره حقوق قضایی –حسابداری در واحد های صنفی – روابط عمومی و امور فرهنگی – مدیریت کسب وکار – تبلیغات – گریم در مقطع کاردانی و نیز رشته های معماری داخلی – مدیریت تبلیغات – حسابداری امور فرهنگی – روابط عمومی – گرافیک گرایش پوستر و نشانه و گرافیک گرایش تصویرسازی در مقطع کارشناسی است و بالغ به 3200 نفر از این مرکز فارغ التحصیل شده اند.

این مرکز با بیش از 200 استاد تمام وقت و نیمه وقت که ار اساتید فرهیخته ی کشور محسوب می شوند همکاری دارد و تمام مراحل و آیین نامه های آموزشی و اجرایی طیق وزارت علوم و دانشگاه علمی – کاربردی  و موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر می باشد.

اکنون با گذشت بیش از یک دهه از عمر مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 35 زمزمه های تخصیص دوره کارشناسی ارشد به گوش می رسید و سایسته است بتوان در عرصه های ارتقاء آموزش و فرهنگی و کیفیت آن به نوبه ی خود گامی موثر برداشته شود.


 

معرفی همکاران علمی- کاربردی واحد 35

سمت سازمانی نام و نام خانوادگی ردیف

معاون مرکز و مدیر گروه خدمات اجتماعی

علی حکیمی نیا

1

سرپرست آموزش

اکرم السادات ساداتی یزدی

2

کارشناس آموزش

 نگار شریف جدیدی

3

کارشناس رایانه و فارغ التحصیلان

زهرا جعفری

4

کارشناس مالی

ندا مظاهری کلهرودی

5

کارشناس مالی

اعظم السادات مختاری

6

کارشناس اداری

حسین ثابت فرد

7

حراست و کارشناس فرهنگی

طیبه سعیدنیا

8

حراست

عباسعلی سعدالدین

9

کارشناس فنی

علیرضا یحیایی

10

کارشناس فنی سایت ها

علی کشاورز هدایتی

11

مدیرگروه هنری

عاطفه فرقدان

12

 

مدیریت تبلیغات

امروزه به دلیل وجود محصولات متنوع وگستردگی حوزه انتخاب خریداران ،تبلیغات میتواند فرآیند تصمیم گیری انتخاب را تسهیل وتسریع بخشد. تبلیغات زیرمجموعه فعالیت های بازاریابی است که میتواند درتوسعه وپیشرفت فعالیت های بنگاه اقتصادی نقش چشم گیری ایفا کند.بدین منظور اولین دانشگاه کار آفرین علمی کاربردی رشته ای متناسب بااین نیازشغلی جامعه با نام مدیریت تبلیغات تدوین وجرامیکند که باتحصیل در این رشته میتوان باانواع متد تبلیغاتی اعم از تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، آنلاین ومحیطی ....را فرا گرفت.

 

روابط عمومی

اکثر سازمان هاباافکار عمومی جامعه سروکاردارندکه میتوان با مجموعه ای ازاقدامات وکوشش های حساب شده ارتباط موثروهدفمند با مخاطب جهت ایجاد تصویرروشن ازسازمان مزیت رقابتی خلق نمود.مهارت طراحی وبرنامه ریزی،اجرااقدامات موثررامیتوان با تحصیل دررشته روابط عمومی باگرایش های افکارسنجی والکترونیک کسب کرد.واحدروابط عمومی هربنگاه به مثابه پلی میان یک سازمان ومخاطبان آن بدین جهت رشته ای تخصصی محسوب میگردد.

 

حسابداری

اطلاعات مالی یکی از گرانبهاترین منابع یک سازمان بحساب می آیدوتمامی بنگاه های اقتصادی به مدیریت ،ساماندهی وتحلیل این اطلاعات جهت بهینه سازی درآمدوهزینه نیازمند میباشد. از طریق تحصیل دررشته حسابداری میتوان فرآیند شناسایی،اندازه گیری،گزارشگری وتحلیل اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری آگاهانه در سازمان را فراگرفت.

 

معماری

معماری،هنروفن طراحی فضاهای بیرونی ودرونیبرای پاسخ هم آهنگ به نیازهای کارکردی وزیبا شناسانه است.رشته معماری با گرایش طراحی داخلی از پرطرفدارترین رشته به حساب می آید که با تحصیل در این رشته میتوان با یادگیری اصول فیزیکی (نور-صوت ....) وتوانمند سازی در طراحی ،کسب قدرت تجسم وایجاد طرحی نو،دلنشین ، بهینه در فضاهای داخلی منزل و فروشگاه وسازمان خلق نمود.

 

گرافیک

گرافیک شامل تکنیک های هنری جهت برقراری ارتباط بصری است که ترکیب تصویر،واژه وایده اطلاعات از طریق حواس به تماشاگر ومخاطب انتقال پیدامیکند که این نوع انتقال موثرترو ماندگارتر می باشد.از طریق تحصیل دررشته گرافیک با گرایش های پوستروتصویرسازی ،تکنیک های چاپی وانواع طراحی ...را میتوان فراگرفت.

 

بازیگری

حرفه بازیگری به مفهوم جان بخشیدن به شخصیت هادر تئاتر ،فیلم ،تلویزیون ورادیو است که از طریق تحصی در رشته بازیگری با تکنیک های اجرا،ایفا نقش آشنا و مهارت های مربوط به صحنه های سینما وتئاتر ازجمله استقامت ،خلاقیت ....را کسب می کنند. لازم به ذکر است بیشتربازیگران که در این عرصه موفق می باشند تحصیلات مرتبط با رشته بازیگری را گذرانده اند.

 

گریم

هنر گریم قدمت طولانی داشته که کاربرد عمده آن در سینما و تئاتر جهت رساندن شخصیت به چهره مطلوبی متناسب با نقش است بکار میرود وازدیگر کاربردهای مهم روزمره آن حوزه مدو پیرایش وآرایش میباشد که با یادگیری تکنیک های چهره پردازی میتوان ظاهر مطابق با نظر شخصی طراحی کرد.از طریق تحصیل دراین رشته تمامی متد چهره پردازی وطراحی تغییرات مصنوعی جهت تئاتروسینما مانند زخم و .... را فراگرفت   

 
دسترسی سریع

سامانه جامع آموزشی (سجاد)
سامانه دانشگاه جامع
سامانه سنجش
فرم های آموزش
ارتباط با مرکز

امور فرهنگی و دانشجویی

فعلیت های فرهنگی
ارتباط با مسئول فرهنگی
تصاویر آثار
امعرفی انجمن های علمی
نحوه عضویت در انجمن ها
امور بسیج

معرفی  بسیج
ارتباط با مسئول بسیج
فرم های  بسیج
نحوه عضویت
امور مدرسان

معرفی معاونت مرکز
مراحل اخذ ID
فرم درخواست مدرس جدید
امور حراست

معرفی حراست
ارتباط با حراست
قوانین انضباطی و حراستی
 
دانشگاه جامع علمی و کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 35 تهران کانون تبلیغات اتمسفر